Albanian-American Freedom House

Albanian-American Freedom House

Nadire Islami dhe Isabela Islami

Nadire Islami dhe Isabela Islami

« Back to Album Photo 1 of 1 Previous | Next
Nadire Islami dhe Isabela Islami
Isabela Islami me nėnėn e saj Nadirenė nė foton e parė...nė foton e dytė, nėna e Isabelės nė internim nė majė tė maleve tė Pukės pas arratisjes sė fėmijėve...edhe aty prapė kapedane ishte...qepte e shqepte. Mbaj mendjen me punė, mė thoshte ... Avni Delvina
Posted by ALBANIAN-AMERICAN FREEDOM HOUSE on January 23, 2014 Full Size| Slideshow